Vi glæder os til at tage en snak med dig…

Bestyrelsen i Blistrup Badminton er:

Michael Taggatz-Paulsen : Formand

Michael Taggatz-Paulsen

Formand

Tlf: 31 23 66 88 - Email: badminton@taggatz.dk
Betina Roswall : Kasserer

Betina Roswall

Kasserer

Tlf: 29 88 04 02 - Email: betina@blistrup.dk
Birgitte Pedersen : SSU udvalget

Birgitte Pedersen

SSU udvalget

Tlf: 23 74 31 00 - Email: birgitte@blistrup.dk
Stefan Petersen : SSU udvalget

Stefan Petersen

SSU udvalget

Tlf: 61 77 45 91 - Email: stefanmozart@yahoo.dk
Simone Gents Nielsen : USU udvalget

Simone Gents Nielsen

USU udvalget

Tlf: 28 30 95 13 - Email: simone@blistrup.dk
Tina Bruun : MSU udvalget

Tina Bruun

MSU udvalget

Tlf: 61 77 70 13 - Email: tina@blistrup.dk
Birgit Roswall : Bestyrelsesmedlem

Birgit Roswall

Bestyrelsesmedlem

Tlf: 48 36 80 58 - Email: birgit@blistrup.dk

Du har også mulighed for at sende os en besked.